Placed Through Campus Placement – Academic Year 2018 – 19

CSE:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915104004 AISHWARYA.K WIPRO PROJECT ENGINEER
2 111915104010 ALIYA FATHIMA WIPRO PROJECT ENGINEER
3 111915104019 ATTILI SATYANARAYANA INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
4 111915104028 DHARSHINI.N SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
5 111915104031 DIVYA.M COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
6 111915104043 HARINI.V QSPIDER TRAINEE
7 111915104052 JISHNU.R INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
8 111915104064 KISHORE KUMAR S CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
9 111915104073 MERLIN M EXCELECOM TRAINEE
10 111915104079 MUHILAN B .S COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
11 111915104088 NIVEDHA E INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
12 111915104094 PRADEEPA. K QSPIDER TRAINEE
13 111915104109 RAMYA.V QSPIDER TRAINEE
14 111915104115 RUBIKA.V.S QSPIDER TRAINEE
15 111915104118 SAGARIKA.C CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
16 111915104121 SAMJAISINGH K NETAXIS DEVELOPER
17 111915104124 SARAVANAKUMAR.M.S MSC TECHNOLOGY TRAINEE
18 111915104127 SATISH KUMAR A INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
19 111915104133 SNEHA.B WIPRO PROJECT ENGINEER
20 111915104139 SUJATHA.R WIPRO PROJECT ENGINEER
21 111915104148 TRESA CELIYA.B INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
22 111915104005 AISWARYAA.K.M CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
23 111915104014 ARCHANA.K CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
24 111915104029 DILIP KUMAR.D CALOTROPIS SOFTWARE JUNIOR DEVELOPER
25 111915104032 DIVYA.M COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
26 111915104035 DIVYALAKSHMI M INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
27 111915104041 GOKULAKRISHNAN S QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
28 111915104056 KAMLESHWAR PJ INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
29 111915104092 POORNIMA M TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
30 111915104095 PRADEEPA .S QSPIDER TRAINEE
31 111915104098 PRAVIN KUMAR G MSC TECHNOLOGY TRAINEE
32 111915104101 PRIYADHARSHINI D QSPIDER TRAINEE
33 111915104104 RAGA SUDHA .V QSPIDER TRAINEE
34 111915104107 RAGURAM R INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
35 111915104119 SAHANA SRI R EXCELECOM TRAINEE
36 111915104125 SARIKA YADAV. R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
37 111915104128 SENTHIL RAGHAVAN.G CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
38 111915104131 SHARMILA.R QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
39 111915104164 VINODHINI.D NETAXIS DEVELOPER
40 111915104167 YUVARAJ SELVAM CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
41 111915104003 AISHWARYA.G.R WIPRO PROJECT ENGINEER
42 111915104009 ALANKRITA LUTHRA.K TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
43 111915104012 ANUPRIYA.T QSPIDER TRAINEE
44 111915104021 BARATH S MSC TECHNOLOGY TRAINEE
45 111915104030 DIVAGAR T INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
46 111915104033 DIVYA DHARANI.M COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
47 111915104036 DIVYASREE.C QSPIDER TRAINEE
48 111915104039 GAYATHRI.V INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
49 111915104048 INDUMATHY.S INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
50 111915104069 MAHESH VARMA L&T INFOTECH GRADUATE ENGINEER TRAINEE
51 111915104075 MOHAMMED JOHNN VAPPA.M INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
52 111915104078 MONISHA.G EXCELECOM TRAINEE
53 111915104081 MUTHALAGAN V TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
54 111915104084 NANDEESWARAN M KAAR TECH TRAINEE
55 111915104087 NELSON MICHAEL J L&T INFOTECH GRADUATE ENGINEER TRAINEE
56 111915104093 PRABHAKARAN.K CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
57 111915104114 ROHIT K TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
58 111915104123 SANTHOSH S CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
59 111915104129 SHAMLA.Y CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
60 111915104135 SRI BARGAVI.V INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
61 111915104138 SUDHARSON N INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
62 111915104141 SUNIL S SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
63 111915104150 UMAYAL V NETAXIS DEVELOPER
64 111915104159 VIKRAM P WIPRO PROJECT ENGINEER
65 111915104165 VISHAL M CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
66 111915104305 SATHYA PRIYA.G QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
67 111915104056 KAMLESHWAR PJ WIPRO PROJECT ENGINEER
68 111915104119 SAHANA SRI R COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
69 111915104167 YUVARAJ SELVAM KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
70 111915104084 NANDEESWARAN M WIPRO PROJECT ENGINEER
71 111915104123 SANTHOSH S FLATIRONS TRAINEE
72 111915104159 VIKRAM P QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
73 111915104031 DIVYA.M CONGRUENT GLOBLAL TRAINEE
74 111915104026 DEVI PRIYA.A CONGRUENT GLOBLAL TRAINEE
75 111915104069 MAHESH VARMA CONGRUENT GLOBLAL TRAINEE
76 111915104087 NELSON MICHAEL J CONGRUENT GLOBLAL TRAINEE
77 111915104132 SIVA KUMAR .P SYSARC INFOMATIX TRAINEE
78 111915104077 MONISHA.A CSS CORP TRAINEE
79 111915104113 ROHINI C CSS CORP TRAINEE
80 111915104160 VIMAL T MAAN SAROVAR TECH TRAINEE
81 111915104091 PON NIVETHA.S SUTHERLAND CONSULTANT
82 111915104151 VAMSHI KRISHNAN E M SUTHERLAND CONSULTANT
83 111915104011 ANANDHAA LAKSHMI.P SUTHERLAND CONSULTANT
84 111915104044 HARISH KUMAR.R SUTHERLAND CONSULTANT
85 111915104050 JEEVITHA.S SUTHERLAND CONSULTANT
86 111915104101 PRIYADHARSHINI D SUTHERLAND CONSULTANT
87 111915104134 SONIA.J SUTHERLAND CONSULTANT
88 111915104012 ANUPRIYA.T SUTHERLAND CONSULTANT
89 111915104027 DHAARANI NAMBI.A SUTHERLAND CONSULTANT
90 111915104066 KOWSALYA.R SUTHERLAND CONSULTANT
91 111915104102 PRIYANKA.D SUTHERLAND CONSULTANT
92 111915104098 PRAVIN KUMAR G SENSIBLE SOFT SOLUTIONS TECHNICAL TRAINEE RECRUITER

IT:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915205011 DEVADHARISINI R SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
2 111915205016 INDUMATHY M SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
3 111915205019 KALAIARASI S COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
4 111915205021 KEERTHANA R QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
5 111915205022 KIRUTHIKA A QSPIDER TRAINEE
6 111915205024 MADHUVANTHI P M SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
7 111915205027 MENAKA J TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
8 111915205030 PAVITHRA M INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
9 111915205036 PRIYANKA K NETAXIS DEVELOPER
10 111915205038 RAMA SRUTHI T QSPIDER TRAINEE
11 111915205042 SANGEETHA B SYNTEL SOFTWARE ENGINEER
12 111915205044 SOWMIYA V NETAXIS DEVELOPER
13 111915205046 SURENDERAN A CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
14 111915205048 VARSHA L INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
15 111915205049 VEDHAVATHI C QSPIDER TRAINEE
16 111915205701 NANDHINI.A TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
17 111915205001 ABISHEK A SUTHERLAND CONSULTANT
18 111915205005 ANURADHA A SUTHERLAND CONSULTANT
19 111915205010 DEEPIKA R SUTHERLAND CONSULTANT
20 111915205033 PRAGYA JAIN M SUTHERLAND CONSULTANT
21 111915205041 SANDHYA DEVI A SUTHERLAND CONSULTANT
22 111915205043 SOWMIYA R SUTHERLAND CONSULTANT
23 111915205010 DEEPIKA R SENSIBLE SOFT SOLUTIONS TECHNICAL TRAINEE RECRUITER

ECE:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915106005 AFRINBANU M A QSPIDER TRAINEE
2 111915106007 AKASH D CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
3 111915106012 ANISHA R TEST & VERIFICATION TRAINEE
4 111915106013 ANUSHREE S INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
5 111915106016 AROMA K LUCAS INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
6 111915106017 ARUL RAJ A CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
7 111915106019 ATHISAYARAJ E CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
8 111915106023 BHAVATHARINI M S INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
9 111915106024 BUDURU LAVANYA CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
10 111915106025 DAKSHINA J B OFS TRAINEE
11 111915106026 DANUSSH P COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
12 111915106030 DEEPIKA SHAMUNDY V COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
13 111915106035 DIVYA R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
14 111915106037 FERDIN SAMUEL F TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
15 111915106047 ISHWARYA V INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
16 111915106048 JAYABHARATHI P QSPIDER TRAINEE
17 111915106052 JOHN PREMKUMAR S CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
18 111915106053 JOHN SANTHOSAM A CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
19 111915106093 PAVITHRA I COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
20 111915106054 KARTHICK K CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
21 111915106058 LAKSHMI H INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
22 111915106059 LAKSHMI JASMITHA A TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
23 111915106061 LOGITH SRI RAM D POSITIVE NAICK CONTENT WRITER
24 111915106065 MAHIBALAN M WIPRO PROJECT ENGINEER
25 111915106070 MANSOOR AHMED N QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
26 111915106071 MOHAN PRABHU C R M QUAPT TECHNOLOGIES TRAINEE
27 111915106076 MONISHA P ENA GAME STUDIO DEVELOPER
28 111915106083 NANDHINI B WIPRO PROJECT ENGINEER
29 111915106087 NIRMAL SREE JEYAN S CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
30 111915106091 OM GANESH B K TEST & VERIFICATION TRAINEE
31 111915106094 PRIYATHARSHINI G CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
32 111915106099 PREM KUMAR R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
33 111915106100 PRIYA R TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
34 111915106103 RAGUL KUMAR B TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
35 111915106104 SRAJESH P WIPRO PROJECT ENGINEER
36 111915106108 ROHIT S TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
37 111915106112 SAINATH D TEST & VERIFICATION TRAINEE
38 111915106115 SANKARA NARAYANAN B VORTEX H/W DESIGN ENGINEER
39 111915106120 SATHISH . S TEST & VERIFICATION TRAINEE
40 111915106121 SATHISH KUMAR A L&T INFOTECH GRADUATE ENGINEER TRAINEE
41 111915106123 SATHYA NARAYANAN R POSITIVE NAICK CONTENT WRITER
42 111915106126 SHILPA BALAJI INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
43 111915106129 SOUNDARYA S S TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
44 111915106130 SOWMIYA M COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
45 111915106133 SUDHA PARIMALA L QSPIDER TRAINEE
46 111915106144 VAIJAYANTHI R NETAXIS DEVELOPER
47 111915106148 VENKATASUBRAMANIYAN INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
48 111915106153 VIMAL RAJU V COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
49 111915106156 VISHALI.M WIPRO PROJECT ENGINEER
50 111915106158 VITHYA B QSPIDER TRAINEE
51 111915106303 PRIYA.H TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
52 111915106083 NANDHINI B COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
53 111915106028 DEEEPAK.S AVALON TECH TRAINEE
54 111915106036 DUDIGAM SRIHARSHA AVALON TECH TRAINEE
55 111915106116 SANTHOSH A AVALON TECH TRAINEE
56 111915106117 SANTHOSH KUMAR U EQUITAS BDE
57 111915106022 BHARATH KUMAR B EQUITAS BDE
58 111915106052 JOHN PREMKUMAR S GUVI DEVLOPER
59 111915106039 GEETHANJALI A WIPRO PROJECT ENGINEER
60 111915106067 MANIKANDAN M SYSARC INFOMATIX TRAINEE
61 111915106151 VIJAY M SYSARC INFOMATIX TRAINEE
62 111915106022 BHARATH KUMAR B SYSARC INFOMATIX TRAINEE
63 111915106011 ANGELIN REENA GRACE A CSS CORP TRAINEE
64 111915106136 SWAPNA.R CSS CORP TRAINEE
65 111915106106 RANJITH KUMAR M MAITRI TECHNOLOGY SOFTWARE ENGINEER
66 111915106049 JENIFER MERCY R SUTHERLAND CONSULTANT
67 111915106302 JANANI S SUTHERLAND CONSULTANT
68 111915106062 LOKESH D SUTHERLAND CONSULTANT
69 111915106096 PRABHAGARAN J SUTHERLAND CONSULTANT
70 111915106301 BUVANA GIRI RAAJ.S SUTHERLAND CONSULTANT
71 111915106122 SATHISH KUMAR D SUTHERLAND CONSULTANT
72 111915106144 VAIJAYANTHI R SUTHERLAND CONSULTANT
73 111915106146 VANI S SUTHERLAND CONSULTANT
74 111915106154 VINOTHINI K SUTHERLAND CONSULTANT
75 111915106159 VRINDA RAMACHANDRAN SUTHERLAND CONSULTANT
76 111915106015 ARCHANA D BOSCH TRAINEE
77 111915106061 LOGITH SRI RAM D CHANNEL PLAY LTD USER SUPPORT ASSOCIATE

EEE:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915105016 BALAJI D CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
2 111915105025 DEEPIKA V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
3 111915105028 DHARANI PRIYA D QSPIDER TRAINEE
4 111915105040 HEMAMALINI S INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
5 111915105042 INDUMATHI T OFS TRAINEE
6 111915105043 ISWARIYA M COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
7 111915105045 JANANI K TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
8 111915105046 JISHA THOMAS P CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
9 111915105049 KANIMOZHI P V COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
10 111915105057 KRISHNA TEJA G TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
11 111915105062 LOKESH KUMAR V TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
12 111915105063 MARIA BHAGYA ALEX P CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
13 111915105065 MOHANA V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
14 111915105067 MUHAMMED MUFASSAL M I CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
15 111915105080 SAISHREE P OFS TRAINEE
16 111915105081 SANGEETHA H TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
17 111915105083 SARANYA R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
18 111915105090 SHARMILA B TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
19 111915105097 SUMITHRA K CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
20 111915106054 KARTHICK K CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
21 111915105098 SWETHA V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
22 111915105102 VANI M KUTTAN INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
23 111915105025 DEEPIKA V WIPRO PROJECT ENGINEER
24 111915105020 BALASIVASURANDER E AVALON TECH TRAINEE
25 111915105061 LOKESH A AVALON TECH TRAINEE
26 111915105069 NAVEEN S AVALON TECH TRAINEE
27 111915105021 BHUVANESHWARAN K COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
28 111915105004 AISWARIYA L INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
29 111915105007 AKILA NANCY R INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
30 111915105040 HEMAMALINI S WIPRO PROJECT ENGINEER
31 111915105057 KRISHNA TEJA G WIPRO PROJECT ENGINEER
32 111915105097 SUMITHRA K WIPRO PROJECT ENGINEER
33 111915105015 BABURAJ M SYSARC INFOMATIX TRAINEE
34 111915105066 MONISH M EG INNOVATION TRAINEE PROGRAMMER
35 111915105006 AKBAR AHMED A SUTHERLAND CONSULTANT
36 111915105010 ARUNKUMAR M SUTHERLAND CONSULTANT
37 111915105019 BALAJI JAYACHANDER S SUTHERLAND CONSULTANT
38 111915105020 BALASIVASURANDER E SUTHERLAND CONSULTANT
39 111915105024 DEEPIKA S SUTHERLAND CONSULTANT
40 111915105093 SOWMYA R BREAKS INDIA PVT LTD TRAINEE
41 111915106123 SATHYA NARAYANAN R POSITIVE NAICK CONTENT WRITER
42 111915105302 INDIRA.K BREAKS INDIA PVT LTD TRAINEE
43 111915105305 NANDHINI.M BREAKS INDIA PVT LTD TRAINEE

MECH:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915114001 AARTHI.N INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
2 111915114014 ARJUN U COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
3 111915114023 BALAJI.A.J INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
4 111915114031 DAMODARAN.B GEOADHITHYA TRAINEE
5 111915114046 GOVARTHANA RAO S GEOADHITHYA TRAINEE
6 111915114048 GOWTHAM.N GEOADHITHYA TRAINEE
7 111915114052 HARISH S INFINITE SOLUTIONS TRAINEE
8 111915114057 JEEVA .R INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
9 111915114084 MAGESH A INFINITE SOLUTIONS TRAINEE
10 111915114110 NAVRATNA SINGH RATHORE TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
11 111915114136 SANDESH THAMPI V COGNIZANT PROGRAMMER ANALYST TRAINEE
12 111915114174 YOKESHWARRAJ L GEOADHITHYA TRAINEE
13 111915114703 SIVAKUMAR B MK AUTOCOMPONENTS GRADUATE ENGINEER TRAINEE
14 111915114023 BALAJI.A.J GEOADHITHYA TRAINEE
15 111915114020 ASRATH SULAIMAAN S SUTHERLAND CONSULTANT
16 111915114021 AUGESTIEN S SUTHERLAND CONSULTANT
17 111915114033 DEEPAK H SUTHERLAND CONSULTANT
18 111915114064 KARAM DOSS R SUTHERLAND CONSULTANT
19 111915114066 KARTHICK KUMAR.M SUTHERLAND CONSULTANT
20 111915114074 KIRUBA KARAN.M SUTHERLAND CONSULTANT
21 111915114078 KUMARESH P SUTHERLAND CONSULTANT
22 111915114134 ROSARIO A SUTHERLAND CONSULTANT
23 111915114048 GOWTHAM.N MARUTI SERVICE MASTERS TRAINEE
24 111915114063 KALYANA VARADHAN.V.G MARUTI SERVICE MASTERS TRAINEE
25 111915114049 HARIHARAN J S VERNALIS ENGINEERING TRAINEE
26 111915114068 KARTHIK D VERNALIS ENGINEERING TRAINEE
27 111915114083 LOKESH RAJ K VERNALIS ENGINEERING TRAINEE
28 111915114108 NAVEEN PRAKASH S VERNALIS ENGINEERING TRAINEE
29 111915114175 ZAKIR HUSSAIN S VERNALIS ENGINEERING TRAINEE

CIVIL:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111915103006 AKSHA PARVATHAM S GEOADHITHYA TRAINEE
2 111915103011 APSARA G GEOADHITHYA TRAINEE
3 111915103016 BALAJI.P GEOADHITHYA TRAINEE
4 111915103017 BALAN D GEOADHITHYA TRAINEE
5 111915103022 CHETHANA DEVI L GEOADHITHYA TRAINEE
6 111915103028 DINESH KUMAR S GEOADHITHYA TRAINEE
7 111915103030 GIRIDHAR P GEOADHITHYA TRAINEE
8 111915114057 111915103041 GEOADHITHYA TRAINEE
9 111915103045 KIRAN KUMAR S GEOADHITHYA TRAINEE
10 111915103049 LOGESH KUMAR B GEOADHITHYA TRAINEE
11 111915103055 MD KALAMUDDIN S A S GEOADHITHYA TRAINEE
12 111915103305 MURALIDHARAN D GEOADHITHYA TRAINEE
13 111915103061 MUTHU MARI M GEOADHITHYA TRAINEE
14 111915103062 NALIN PANDIYAN T GEOADHITHYA TRAINEE
15 111915103064 NARESH J GEOADHITHYA TRAINEE
16 111915103065 NARESH T GEOADHITHYA TRAINEE
17 111915103067 NIKITHA G GEOADHITHYA TRAINEE
18 111915103069 PARTHIBAN M GEOADHITHYA TRAINEE
19 111915103070 PARTHIBAN M TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
20 111915103073 PRIYANKA M GEOADHITHYA TRAINEE
21 111915103077 RAMYA S GEOADHITHYA TRAINEE
22 111915103078 RIYAL AHAMED P GEOADHITHYA TRAINEE
23 111915103079 RUBAN KUMAR M GEOADHITHYA TRAINEE
24 111915103081 SANJAY S GEOADHITHYA TRAINEE
25 111915103084 SARANYA K GEOADHITHYA TRAINEE
26 111915103089 SHANTHOSH KUMAR S GEOADHITHYA TRAINEE
27 111915103092 SIVARAMAN K GEOADHITHYA TRAINEE
28 111915103099 THARSHISHRAJ V GEOADHITHYA TRAINEE
29 111915103104 VENKATESH KUMAR R GEOADHITHYA TRAINEE
30 111915103107 VIJAY R GEOADHITHYA TRAINEE
31 111915103108 VISHANK RAJKUMAR EDUREKA ASSOCIATE INSIDE SALES
32 111915103110 YANNABATHINA HARSHAVARDHAN GEOADHITHYA TRAINEE
33 111915103308 PRIYANKA S M GEOADHITHYA TRAINEE
34 111915103310 VIJAYAKUMAR K GEOADHITHYA TRAINEE
35 111915103001 AARTHI KHANAL M GEOADHITHYA TRAINEE
36 111915103020 BHUVANESHWARI S SUTHERLAND CONSULTANT
37 111915103046 KIRUTHIKKA U SUTHERLAND CONSULTANT
38 111915103081 SANJAY S SUTHERLAND CONSULTANT
39 111915103084 SARANYA K SUTHERLAND CONSULTANT
40 111915103097 TASNEEM SULTANA U SUTHERLAND CONSULTANT
41 111915103308 PRIYANKA S M SUTHERLAND CONSULTANT

MBA:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111917631017 FENOGIN SAJU F CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
2 111917631019 GOKUL G CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
3 111917631022 HEMAMALINI G RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
4 111917631024 IMTHIAZ K INDIAMART EXECUTIVE
5 111917631026 IRUTHAYARAJ M INDIAMART EXECUTIVE
6 111917631041 KIRAN M INDIAMART EXECUTIVE
7 111917631051 MURUGANANDAN D INDIAMART EXECUTIVE
8 111917631056 NAVEEN S INDIAMART MANAGEMENT TRAINEE
9 111917631065 PAVITHRA R RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
10 111917631078 RAHUL KUMAR TIWARI J CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
11 111917631080 RAJ KUMAR H INDIAMART EXECUTIVE
12 111917631087 SAMBHAVI C RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
13 111917631118 VIVEK S INDIAMART MANAGEMENT TRAINEE
14 111917631088 SAM SOLOMON V CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
15 111917631103 SNEHA P RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
16 111917631056 NAVEEN S CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
17 111917631118 VIVEK S CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
18 111917631024 IMTHIAZ K INDUSIND BANK MANAGEMENT TRAINEE
19 111917631017 FENOGIN SAJU F KARTHIGEYA MOULDS AND DYES TRAINEE
20 111917631019 GOKUL G KARTHIGEYA MOULDS AND DYES TRAINEE
21 111917631023 IMRAN J KARTHIGEYA MOULDS AND DYES TRAINEE
22 111917631055 NAVEEN G COOPER LYBRANTH REASEARCH ASSOCIATE
23 111917631024 IMTHIAZ.K GROVALUE TRAINEE
24 111917631022 HEMAMALINI G GROVALUE TRAINEE
25 111917631067 POOJA B GROVALUE TRAINEE
26 111917631068 POOJA S GROVALUE TRAINEE
27 111917631005 AKSHAYA R CONGRUENT TRAINEE
28 111917631027 JANANI N CONGRUENT TRAINEE
29 111917631077 RAGAVI R CONGRUENT TRAINEE
30 111917631079 RAJALAKSHMI R CONGRUENT TRAINEE

MCA:

SNO REGISTER NO NAME OF THE STUDENT COMPANY PLACED DESIGNATION
1 111916621327 MANJAMADHA.P TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
2 111916621336 NANDHINI. M TCS ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
3 111916621305 ASWATHI CHANDRAN EXCRIN THINK LABS TRAINEE
4 111916621309 DANIEL.A EXCRIN THINK LABS TRAINEE
5 111916621311 DHANESH KUMAR.B EXCRIN THINK LABS TRAINEE
6 111916621333 MYTHILI.B EXCRIN THINKLABS TRAINEE
7 111916621347 REVANTH.R.S EXCRIN THINK LABS TRAINEE
8 111916621340 PARTHIBAN.T MUKESH INFOSERVE TRAINEE
9 111916621304 ARJUN.K ZCODIA TECHNOLOGIES TRAINEE
10 111916621303 AJITH KUMAR .N INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
11 111916621356 SHARMILEE. D INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
12 111916621360 SONIA.B INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
13 111916621341 PRATHEEP RAJA.D SATVAT INFOSOL TRAINEE
14 111916621351 SAKTHIVEL.C SATVAT INFOSOL TRAINEE
15 111916621328 MANJULA.R GGR ENTERPRISES TRAINEE
16 111916621353 SANGEETHA.T NIVIN LEATHERS TRAINEE
17 111916621365 SUGASINI.V JVK TEMPLE TREE SERVICES TRAINEE
18 111916621343 RAGHUL .S MSC TECHNOLOGY TRAINEE
19 111916621318 INDHU.N SIAM COMPUTING TRAINEE
20 111916621308 CHARLET NANCY.E QSPIDER TRAINEE
21 111916621313 DIVYA N QSPIDER TRAINEE
22 111916621346 RASIKA.R QSPIDER TRAINEE
23 111916621302 AISHWARYA.D INTERNATIONAL PRESS & MEDIA TRAINEE
24 111916621313 DIVYA N SUTHERLAND CONSULTANT
25 111916621338 NIVEDHA.V SUTHERLAND CONSULTANT
26 111916621357 SHINICA RAJASUNDARI.C SUTHERLAND CONSULTANT
27 111916621368 SUSITHRA.M SUTHERLAND CONSULTANT

Placed Through Campus Placement – Academic Year 2017 – 18

CSE:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 ASHIKA BAIRAGI V ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
2 HAMSALEKHA.V ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
3 JAVEED BASHA.S ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
4 LOGANATHAN P ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
5 MAHESH K ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
6 MONISHA L ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
7 RAKSHANA R ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
8 RUPASRI M ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
9 SANDHYA S ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
10 SWETHA.M ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
11 SATHISH KUMAR. S ALPHA WEB TRAINEE
12 SUJITH KUMAR S ALPHA WEB TRAINEE
13 JOEL NATHANIEL AURUM INFOSOL TRAINEE-SOFTWARE ENGINEER
14 KARTHIKEYAN.S AURUM INFOSOL TRAINEE-SOFTWARE ENGINEER
15 SARAVANA PERUMAL. A AURUM INFOSOL TRAINEE-SOFTWARE ENGINEER
16 RAVI CHANDHAR P.B CALIBRAINT TECHNOLOGIES ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
17 PRAWIN KRISHNA P CALIBRAINT TECHNOLOGIES ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
18 RAAJASREE R CALIBRAINT TECHNOLOGIES ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
19 RAGAVI M CALIBRAINT TECHNOLOGIES ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
20 RAJESH.M CALIBRAINT TECHNOLOGIES ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
21 ASHWIN M CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
22 BALAJI.S CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
23 EZHILARASI.V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
24 KARTHIKEYAN P.S. CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
25 PREETHI R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
26 REJINA NJ CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
27 VISHNU RAJAN R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
28 VIVEK .V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
29 ASHWIN M CLICK LABS SOFTWARE DEVELOPER
30 KARTHIKEYAN P.S. CLICK LABS SOFTWARE DEVELOPER
31 RAKSHANA G CMS IT SERVICES TRAINEE
32 THARANI J CONGRUENT TRAINEE TESTER
33 JAVEED BASHA.S EVENTJINI TRAINEE
34 PAVITHRAN.A EXTRA MARK BUSINESS DEVLOPMENT ASSOCIATE
35 GEETHAPRIYA.M FORTUNE MIX TRAINEE
36 KAYAL VIZHI S HCL TECHNOLOGIES TRAINEE
37 GAYATHRIE PK HEXAWARE SOFTWARE DEVLOPER
38 JOEL NATHANIEL HEXAWARE SOFTWARE DEVLOPER
39 NIVETHA.D HEXAWARE SOFTWARE DEVLOPER
40 PAVITHRA.D HEXAWARE SOFTWARE DEVLOPER
41 ANINTHIYA J IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
42 ASHIKA BAIRAGI V IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
43 DHEEBIKA.V IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
44 DIVYA N IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
45 EZHILARASI.V IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
46 GAJALAKSHMI.M IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
47 HAMSALEKHA.V IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
48 HINDUJA.D IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
49 KAVITHA.R IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
50 MAHALAKSHMI.U IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
51 PRIYANKA M IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
52 PRIYANKA VADANA E IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
53 RAJESWARI T IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
54 SHAMEENA BEGUM A IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
55 SHARMILA K IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
56 SRILEKHA NIVETHA K IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
57 THARANI J IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
58 RAMYA B IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
59 VIJAYALAKSHMI N IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
60 PAVITHRAN.A IMPERIUM MGNT SOLUTIONS TRAINEE
61 KAMESHWARAN.T INFINITI SOFTWARE SOLUTIONS TRAINEE
62 BHUVANESWARAN.L JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
63 HEMALATHA.A JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
64 JAYASHREE. Y JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
65 KADHAR BASHA.K JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
66 PAVITHRA.D JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
67 ROHIT.A JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
68 HOMAN RAJAN JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
69 SWEETLIN.S. JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
70 VICTORIA MARGRET . I JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
71 KAVATURI VENKATA SAI KRISHNA BHARGAV LENNOX INDIA TECHNOLOGY TRAINEE
72 AKHIL MIND TREE SOFTWARE ENGINEER
73 KARTHIKEYAN P.S. MIND TREE SOFTWARE ENGINEER
74 RAJESWARI T MIND TREE SOFTWARE ENGINEER
75 ASHWIN M MINDTREE SOFTWARE ENGINEER
76 RAKSHANA G MMC INFOTECH SOFTWARE TRAINEE
77 ROBINLASH.F MSC TECH TRAINEE
78 CHARAN.R QSPIDER TRAINEE
79 CHETHAN K QSPIDER TRAINEE
80 JAYASHREE. Y QSPIDER TRAINEE
81 KISHOREKUMAR.T QSPIDER TRAINEE
82 NANDHINI.S QSPIDER TRAINEE
83 NAVEENKUMAR M QSPIDER TRAINEE
84 PORSELVAN.G QSPIDER TRAINEE
85 PRAGADEESHWARAN P QSPIDER TRAINEE
86 RAGHUL.N QSPIDER TRAINEE
87 RAVI CHANDHAR P.B QSPIDER TRAINEE
88 ROBINLASH.F QSPIDER TRAINEE
89 ROBINSON.M QSPIDER TRAINEE
90 SATHYA PRIYA.V QSPIDER TRAINEE
91 TAMILARASI T QSPIDER TRAINEE
92 SAKTHIVEL.S RBS ELECTRO PLATING BUSINESS ASSOCIATE
93 SANDHEEP TJ RBS ELECTRO PLATING BUSINESS ASSOCIATE
94 GAJALAKSHMI K. SAKTHI VINAYAGAR FORK LIFT SERVICE ADMINSTRATIVE EXECUTIVE
95 JANANI.R SAKTHI VINAYAGAR FORK LIFT SERVICE ADMINSTRATIVE EXECUTIVE
96 LAVANYA.P SAKTHI VINAYAGAR FORK LIFT SERVICE ADMINSTRATIVE EXECUTIVE
97 SATHISH KUMAR. S SHOOTUP TECHNOLOGIES TRAINEE
98 AFREEN SULTANA A SUTHERLAND(V) CONSULTANT
99 AKSHAY PRASAD B SUTHERLAND(V) CONSULTANT
100 ASHWITHA R SUTHERLAND(V) CONSULTANT
101 KUMUDHA.D SUTHERLAND(V) CONSULTANT
102 LAXMIPRIYA.V SUTHERLAND(V) CONSULTANT
103 LOKESWARI R SUTHERLAND(V) CONSULTANT
104 MAHALAKSHMI S SUTHERLAND(V) CONSULTANT
105 PAVITHRAN.A SUTHERLAND(V) CONSULTANT
106 SUJITHA T SUTHERLAND(V) CONSULTANT
107 SWATHI C SUTHERLAND(V) CONSULTANT
108 SWEETLIN.S. SUTHERLAND(V) CONSULTANT
109 VINITHA S SUTHERLAND(V) CONSULTANT
110 VINUSHA.H SUTHERLAND(V) CONSULTANT
111 VISWATHIKA S SUTHERLAND(V) CONSULTANT
112 KARTHIKEYAN P.S. SYSTECH SOFTWARE DEVELOPER
113 RAJA GOPAL C TABSQUARE TRAINEE
114 RAMASAMY.V TABSQUARE TRAINEE
115 SALMON S TABSQUARE TRAINEE
116 SANDHEEP TJ TABSQUARE TRAINEE
117 POLAVARAM CHARVITHA THINK & LEARN BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
118 THARANI J THINK & LEARN BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
119 JAYASHREE. Y UTH SOLUTIONS SOFTWARE ENGINEER
120 SARANYA.V VALUED EPISTIMICS TRAINEE
121 DIVYA PRAKASH N.M. VDART TRAINEE
122 VINUSHA.H VDART TRAINEE
123 PRIYANGA T VIP INFRA TRAINEE
124 DEEPIKA.N VJ INFO TECH SOLUTIONS TRAINEE
125 KARTHIKEYAN.S VORTEX SOFTWARE DEVELOPER
126 MAHESHWARI.V OFS SOFTWARE ENGINEER
127 DINESH KUMAR.P ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
128 DIVYA PRAKASH N.M. ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
129 LAVANYA.P ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
130 SEBASTIN.S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
131 MAYURI.R ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
132 MONICA K ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
133 NIVETHA.H ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
134 PREM KUMAR S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
135 PRIYA R ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
136 PRIYANKA S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
137 RALF REBUNI JAFRIN S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
138 RAMYA.A ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
139 RATHIKA S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
140 ROHINI.N ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
141 SARANYA M ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
142 SOWMIYA M ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
143 SOWNDARYA C ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
144 SRITHAR.S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
145 SURENDAR.S ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
146 VALETI  PURNA SRINIVASA RAO ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
147 SINDHU T MASS MIND SOFTWARE TRAINEE
148 VINEETHA.K.C MASS MIND SOFTWARE TRAINEE
149 ANU RADHA O ZUCI SYSTEMS TRAINEE
150 RAGINI.G. BUNDELE SITEL CUSTOMER SERVICE PROFESSIONAL
151 ROHIT.A EXETER PREMEDIA BUSINESS ANALYST
152 SANDHEEP TJ EXETER PREMEDIA BUSINESS ANALYST
153 NIVETHITHA U AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
154 MAYURI RAJI AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
155 HEMALATHA A AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
156 GOPIGA P AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
157 SARALA KRISHNAN AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
158 SINDHU T ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
159 VINEETHA.K.C ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
160 MAHESHWARI.V TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
161 PORSELVAN.G TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
162 PREM KUMAR S TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
163 SARAVANAN  S TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
164 VIJAISHANKAR.R ROBERT BOSCH ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
165 DIVYA PRAKASH N.M ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE
166 VALETI PURNA SRINIVASA RAO ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE
167. MONIKA P SHRIRAM VALUESERVICES SOFTWARE ENGINEER TRAINEE
168. VENKATA SATHYASAI . M DISYS TRAINEE
169. ASWIN KUMAR T DISYS TRAINEE
170. VAISHALI M DISYS TRAINEE
171. VALETI PURNA SRINIVASA RAO SOLLU PVT LTD JUNIOR SALES ENGINEER
172. RAGINI. G. BUNDELE HCL TSS TRAINEE
173. VIGNESH. R SOLARTIS TECHNOLOGY TRAINEE
174. LAXMIPRIYA.V SYNTEL ASSOCIATE CONSULTANT
175. TAMILVENDHAN.K CYBER SECURITY WORKS TRAINEE
176. JAYASHREE. Y ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
177. MAHESHWARI.V ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
178. PRAGADEESHWARAN P ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
179. RAGHUL.N ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
180. ROHIT.A ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
181. TAMILARASI T ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST

IT:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 AGALYA. G JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
2 BAVYA. K.V IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
3 BHARTHIBAN. G IRTRENDS PVT, MARKETING EXECUTIVE
4 DEEPIKA. G JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
5 DEVI PRIYA. R SUTHERLAND CONSULTANT
6 INDRA KUMARI. G SUTHERLAND CONSULTANT
7 JANANI. S CASPERON TECHNOLOGIES TRAINEE
8 JEEVITHA. S JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
9 KARTHIKEYAN. T KADAMBA TECHNOLOGIES SOFTWARE DEVELOPER
10 MADHUMATHI. R JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
11 MALATHY. M SUTHERLAND CONSULTANT
12 NANDHA RAJ. C QSPIDER TRAINEE
13 NANDHINI.D.S JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
14 NIVETHA. G SUTHERLAND CONSULTANT
15 PAVITHRA. C IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
16 POOJA. J IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
17 RACHEL GRACE. E JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
18 REKHA. P IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
19 SINDHUJA. K QSPIDER TRAINEE
20 SINDHUJA. V.B IBM ASSOCIATE SYSTEM ENGINEER
21 VISHNUPRIYA. S JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
22 VIVEK. M CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
23 YUVASHREE.R JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
24 BHARTHIBAN. G MAINTEC TECHNICAL SUPPORT ENGINEER
25 DEEPIKA. G SUTHERLAND CONSULTANT
26 VIVEK.M ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
27 MADHUMATHI. R VIGNANA SOLUTIONS SOFTWARE DEVELOPER
28 AYSHA. M. N VDART TRAINEE
29 NANDHINI.D.S VDART TRAINEE
30 REKHA. P MINDTREE SOFTWARE ENGINEER
31 AYSHA. M. N EXETER PREMEDIA BUSINESS ANALYST
32 MANIKANDAN S AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
33 THIRUMOORTHI R AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
34 ARCHANA S AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
35 KARPAGAVALLI ARUNACHALAM AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
36 SATHISH GURUSAMI AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
37 JANANI. S TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
38 KELASH CHAND. M TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
39 BHARTHIBAN. G SYNTEL ASSOCIATE CONSULTANT
40 AYSHA. M. N URJANET TRAINEE

ECE:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 AARYA SURYAVANSHEE CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
2 ARUN KUMAR H CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
3 DIVYA P CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
4 SARASWATHI M CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
5 SWATHIPRIYA R CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
6 M.IQLAS AMEER MIND TREE SOFTWARE ENGINEER
7 S.SWETHA JARO EDUCATION GRADUATE TRAINEE
8 B.HARIHARAN ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
9 V.BALAJI ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
10 R.MONIKA ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
11 A.ABINASH JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
12 S.GOKULAN UTSAVAGIRI PRODUCTIONS ASSISTANT TRAINEE
13 G.GOMATHY UTSAVAGIRI PRODUCTIONS ASSISTANT TRAINEE
14 V.RANJINI UTSAVAGIRI PRODUCTIONS ASSISTANT TRAINEE
15 S.KARTHIK UTSAVAGIRI PRODUCTIONS ASSISTANT TRAINEE
16 S.CHARANDHEEP UTSAVAGIRI PRODUCTIONS ASSISTANT TRAINEE
17 D.GANESH KUMAR GALORE NETWORKS TELECOMMUNICATION ENGINEER
18 K POOJA SHARMA EQUAD ENGINEERING SERVICES FIRMWARE ENGINEERPRODUCT DESIGN AND DEVELOPMENT
19 D.GANESH KUMAR QSPIDER TRAINEE
20 S.GOKULAN QSPIDER TRAINEE
21 S.CHARANDHEEP QSPIDER TRAINEE
22 S.AKASH QSPIDER TRAINEE
23 V.S.JANANI QSPIDER TRAINEE
24 B.DIVYA QSPIDER TRAINEE
25 M.MAHESH PRABHU QSPIDER TRAINEE
26 R.A.PARIJA QSPIDER TRAINEE
27 V.SOWMIYA QSPIDER TRAINEE
28 V.SASIKALA QSPIDER TRAINEE
29 H.SWATHISH QSPIDER TRAINEE
30 S.AKASH NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
31 D.GANESH KUMAR NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
32 JAISREE R.K NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
33 S.MANISHA NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
34 S.YAKSHANDA NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
35 V.LAVANYA NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
36 M.N.ASIFA NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
37 G.MERLINA JOYCE NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
38 R.MONIKA NATION STAR PROCESS ASSOCIATE
39 A. BETSY CATHERINE SUTHERLAND CONSULTANT
40 K.NANDHINI PRIYA SUTHERLAND CONSULTANT
41 S.MONIKA SUTHERLAND CONSULTANT
42 P.POORNIMA SUTHERLAND CONSULTANT
43 S.SHOBA SUTHERLAND CONSULTANT
44 P.SWATHI SUTHERLAND CONSULTANT
45 K.POOJA SHARMA SUTHERLAND CONSULTANT
46 L.SOWMIYA SUTHERLAND CONSULTANT
47 C.YUVASHREE SUTHERLAND CONSULTANT
48 N.NAVEEN KUMAR SUTHERLAND CONSULTANT
49 C.SIVASHANKAR SUTHERLAND CONSULTANT
50 P.S.VIMALRAJ SUTHERLAND CONSULTANT
51 P.PRIYADHARSHINI SUTHERLAND CONSULTANT
52 M.SANGEETHA SUTHERLAND CONSULTANT
53 K.RANJITHA SUTHERLAND CONSULTANT
54 V.C.PRIYANKA SUTHERLAND CONSULTANT
55 J.NITHYA SUTHERLAND CONSULTANT
56 K.SHANMUGA PRIYA SUTHERLAND CONSULTANT
57 G.BALACHANDER SUTHERLAND CONSULTANT
58 MOHAMMED THAMIMUL ANSARI SUTHERLAND CONSULTANT
59 G.MERLINA JOYCE SUTHERLAND CONSULTANT
60 RANJINI V SUTHERLAND CONSULTANT
61 R ARUNRAJ CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
62 H SWATISH CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
63 N.SIVAS CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
64 S.MONICA CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
65 S.SHRUTHI CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
66 P.POORNIMA CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
67 L.SOWMIYA CROYEZ IMMIGRATION DATA ANALYST
68 R ARUNRAJ AVALON TECHNOLOGIES GRADUATE ENGINEER TRAINEE
69 H SWATISH AVALON TECHNOLOGIES GRADUATE ENGINEER TRAINEE
70 R.VIGNESHWARAN AVALON TECHNOLOGIES GRADUATE ENGINEER TRAINEE
71 R.UDHAYAKUMAR AVALON TECHNOLOGIES GRADUATE ENGINEER TRAINEE
72 R.K.JAISREE INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
73 S.YAKSHANDA INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
74 V.LAVANYA INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
75 S. SHARMILA INFOSYS SYSTEM ENGINEER TRAINEE
76 P.VASUKI ZOHO CORPORATION SALES EXECUTIVE
77 P.RAJESH DETECT SOFTWARE ENGINEER
78 B.RAJKUMAR DETECT SOFTWARE ENGINEER
79 P.PRIYADHARSHINI TECH MAHINDRA GRADUATE TRAINEE
80 K.RANJITHA TECH MAHINDRA GRADUATE TRAINEE
81 R.NANDHINI TECH MAHINDRA GRADUATE TRAINEE
82 M.LOGESWARAN MULTIX SYSTEMS GRADUATE TRAINEE
83 JAISREE R.K AMAZON SOFTWARE ENGINEER
84 M.IQLAS AMEER AMAZON SOFTWARE ENGINEER
85 V PRITHIVIRAJ 10 DECODER GRADUATE TRAINEE
86 D.GANESH KUMAR EMBEDUR SOFTWARE ENGINEER
87 S.DEEBIKA INTECH SYSTEMS GRADUATE TRAINEE
88 V.CHARANDHEEP SHRIRAMTRANSPORT MANAGEMENT TRAINEE
89 D.GANESH KUMAR HEXAWARE GRADUATE TRAINEE
90 V.KALPANA HEXAWARE GRADUATE TRAINEE
91 P.VINITHA HEXAWARE GRADUATE TRAINEE
92 S.PANDISELVI UNITECH PLASTO COMPONENTS JR ENGINEER – NEW PRODUCT DEVELOPMENT & MARKETING
93 B.PRIYANKA HCL GRADUATE TRAINEE
94 K.BHAVANI ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
95 M.JAYASHREE ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
96 D.DILIPAN NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
97 M.JAGADEESAN NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
98 MAHESH PRABHU M NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
99 B.RAMKUMAR NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
100 P.VENKAT RAMAN NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
101 H.ANAND BABU NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
102 R.VIGNESJH NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
103 S.J.PREMIN SHIJO NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
104 A.MUTHUKARUPASAMY NCR CORPORATION GRADUATE ENGINEER TRAINEE
105 AROCKHIYA ANITHA P VDART TRAINEE
106 ASLIN SHARMILA A K VDART TRAINEE
107 CHARAN DHEEP V VDART TRAINEE
108 DEEBIGA R VDART TRAINEE
109 ELLAKKIYA S VDART TRAINEE
110 HARISH SRINIVAS V VDART TRAINEE
111 JANANI V S VDART TRAINEE
112 POOJA SHARMA K VDART TRAINEE
113 RAJA RAJESSHWERI R VDART TRAINEE
114 SIVAS N VDART TRAINEE
115 SWATHI P VDART TRAINEE
116 NIVEDITHA M VDART TRAINEE
117 VIJAYALAKSHMI.S SITEL CUSTOMER SERVICE PROFESSIONAL
118 YUVASHREE C SITEL CUSTOMER SERVICE PROFESSIONAL
119 MERLINA JOYCE G SITEL CUSTOMER SERVICE PROFESSIONAL
120 BETSY CATHERINE A ROBERT BOSCH SOFTWARE ENGINEER
121 DEEBIGA R ROBERT BOSCH SOFTWARE ENGINEER
122 DIVYA B AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
123 INDRA N AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
124 GAYATHRI K AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
125 POOJA SHARMA K DISYS HR RECRUITER
126 DEEBIGA R TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
127 ELLAKKIYA S TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
128 SUDARVIZHI S TRUE TECH SOLUTIONS TRAINEE
129 M.N.ASIFA E-KIDS INTERNATIONAL TRAINEE
130 MERLINA JOYCE G TINKER MASTER SOFTWARE ENGINEER
131 D.GANESH KUMAR ROBERT BOSCH ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
132 BHAVANI K ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
133 JAYASHREE M ZEALOUS SERVICES CUSTOMER SUPPORT EXECUTIVE
134 JANANI V S TATA COMMUNICATIONS SERVICE ENGINEER TRAINEE
135 PANNEERSELVAM P TATA COMMUNICATIONS SERVICE ENGINEER TRAINEE
136 SWATI K L TATA COMMUNICATIONS SERVICE ENGINEER TRAINEE
137 SOWMIYA V TATA COMMUNICATIONS SERVICE ENGINEER TRAINEE
138 VIJAYALAKSHMI S TATA COMMUNICATIONS SERVICE ENGINEER TRAINEE
139 SHRUTHI S ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
140 MERLINA JOYCE G ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST

EEE:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 AJITH KUMAR M UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
2 AKASH RISHIGESON S M NCR CORPORATION TRAINEE
3 AKSHAYA S MINDTREE SOFTWARE ENGINEER
4 ARUN SEKAR R AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
5 BALAJI  P UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
6 BALAJI  P JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
7 AKSHAYA S EQUAD JUNIOR ENGINEER
8 BALAJI  V UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
9 BALAJI D NCR CORPORATION TRAINEE
10 BALAJI M NCR CORPORATION TRAINEE
11 BOWIN W GALORE NETWORKS JUNIOR ENGINEER
12 BOWIN W NCR CORPORATION TRAINEE
13 BOWIN W AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
14 DHEENA JEFRIN FATHIMA M SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
15 DHINESH M COSTKING SALES EXECUTIVE
16 DHINESH M NCR CORPORATION TRAINEE
17 DINESH KUMAR V UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
18 GOWRISHANKAR S NCR CORPORATION TRAINEE
19 HARIHARAN U COSTKING SALES EXECUTIVE
20 HARIHARAN U NCR CORPORATION TRAINEE
21 HARIHARAN U ACCORD ELEVATORS TRAINEE
22 JAGAN G NCR CORPORATION TRAINEE
23 JANANI R EQUAD JUNIOR ENGINEER
24 JAYASREE E JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
25 JAYASREE E CADD CAM SOLUTIONS TRAINEE
26 JAYASUMA S SUTHERLAND CONSULTANT
27 JAYASUMA S SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
28 JOSEPH ANTONY RAJ A EQUAD JUNIOR ENGINEER
29 JOSEPH ANTONY RAJ A UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
30 KAMALANATHAN M U QSPIDER TRAINEE
31 KANNAN S NCR CORPORATION TRAINEE
32 KARAMGUDI NANDHINI SUTHERLAND CONSULTANT
33 KARAMGUDI NANDHINI VDART TRAINEE
34 KATHIRVEL M NCR CORPORATION TRAINEE
35 KAUSHIK R VARMA EQUAD JUNIOR ENGINEER
36 KAVITHA R SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
37 KESAV BALAJEE K NCR CORPORATION TRAINEE
38 KESAV BALAJEE K ACCORD ELEVATORS TRAINEE
39 KIRUBAKARAN K GALORE NETWORKS JUNIOR ENGINEER
40 KIRUBAKARAN K AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
41 LALITHA S SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
42 LAVANYA J SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
43 MONIKA S NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
44 MURALIDHARAN NCR CORPORATION TRAINEE
45 NANDHINI B SUTHERLAND CONSULTANT
46 NARESH S THINK & LEARN BUSINESS DEVLOPMENT ASSOCIATE
47 NASIKA NIKHILESHWARI SUTHERLAND CONSULTANT
48 NAVEEN RAJ NCR CORPORATION TRAINEE
49 NISHANTHINI L CROYEZ BUSINESS ANALYST
50 PON NIVEDHA  A CADD CAM SOLUTIONS TRAINEE
51 PRADEEP J P UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
52 PRAKASH D UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
53 PRAKASH D AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
54 PREMILA DEVI C UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
55 PREMILA DEVI C SYRMA TECHNOLOGY TRAINEE
56 PRINCE CHIRSTOPHER S NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
57 PRIYANKA D CRYO BANK TRAINEE
58 RAHUL ARAVIND S SUTHERLAND CONSULTANT
59 RAVI S QSPIDER TRAINEE
60 RAVI S NCR CORPORATION TRAINEE
61 RAVI S AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
62 RENU PRIYA K CRYO BANK TRAINEE
63 RESHMA RETCHANIYA A NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
64 SAI SHREE RAM V NCR CORPORATION TRAINEE
65 SAI SHREE RAM V ACCORD ELEVATORS TRAINEE
66 SANGEETHA M D QSPIDER TRAINEE
67 SANGEETHA M D COZYSTAY TECHNOLOGIES BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
68 SARATH KUMAR V NCR CORPORATION TRAINEE
69 SARAVANAN R NCR CORPORATION TRAINEE
70 SATHISH KUMAR K NCR CORPORATION TRAINEE
71 SMRITHI V CAPGEMINI SOFTWARE ENGINEER
72 SOWMIYA S KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
73 SRI KRISHNA G GALORE NETWORKS JUNIOR ENGINEER
74 SRI KRISHNA G AVALON TECHNOLOGIES TRAINEE
75 SUPRAJA G SUTHERLAND CONSULTANT
76 SURYA K NCR CORPORATION TRAINEE
77 SWETHA S JARO EDUCATION GRADUATE TRAINEE
78 SWETHA S THINK & LEARN BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
79 THILAK KUMAR S JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
80 THILAK KUMAR S GALORE NETWORKS JUNIOR ENGINEER
81 THILAK KUMAR S NCR CORPORATION TRAINEE
82 VIDYA I UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
83 VIGNESH P SHRIRAM TRANSPORT MANAGEMENT TRAINEE
84 VIGNESH P NCR CORPORATION TRAINEE
85 VIGNESH R A JUST DIAL BUSINESS DEVLOPMENT EXECUTIVE
86 VIGNESH R A GALORE NETWORKS JUNIOR ENGINEER
87 VIGNESH R A NCR CORPORATION TRAINEE
88 VIJAYA KUMAR G NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
89 VIMAL S UTSAVGIRI COMPUTERS TRAINEE
90 VIMAL S NCR CORPORATION TRAINEE
91 MONIKA S OFS SOFTWARE ENGINEER
92 NASIKA NIKHILESHWARI OFS SOFTWARE ENGINEER
93 AKSHAYA S OFS SOFTWARE ENGINEER
94 YOGITHA BAIYA A SUTHERLAND CONSULTANT
95 NASIKA NIKHILESHWARI EXETER PREMEDIA BUSINESS ANALYST
96 DIVYA H ROBERT BOSCH SOFTWARE ENGINEER
97 NASIKA NIKHILESHWARI ROBERT BOSCH SOFTWARE ENGINEER
98 SAI SHREE RAM V AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
99 JAYASUMA S AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
100 LEELAPRIYA D AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
101 LALITHA SRINIVASAN AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
102 AKSHAYA S ROBERT BOSCH ASSOCIATE SOFTWARE ENGINEER
103 BOWIN W ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE
104 BALAJI D ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE
105 SATHISH KUMAR K SL LUMAX TRAINEE
106 PREMILA DEVI C LITASKI TRAINEE
107 LEELA PRIYA D LITASKI TRAINEE
108 LALITHA S LITASKI TRAINEE

MECH:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 MAGESH M OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
2 ABHINAV TRIPATHI PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
3 ABILASH. A PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
4 ABISHEK RUBEN DONALD J PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
5 AGILAN A EQUAD JUNIOR ENGINEER
6 ALLEN RAJ R NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
7 ARUNKUMAR. E SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
8 ASHWIN. V PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
9 AZHAGUPANDIAN. R PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
10 BALAJI. R PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
11 DARSHAN PRASAD. R.P SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
12 DEV ANOSH. D KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
13 FRANKLIN SANTHA SEELAN J NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
14 GOKULESWARAN. P PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
15 GOWTHAM .K PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
16 GOWTHAM K SUTHERLAND CONSULTANT
17 GREGERY VINO MOHAN SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
18 JANAKI RAMAN D PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
19 KAMALESH. P SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
20 KESAVAN N PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
21 KISHORE KUMAR.M PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
22 KISHORE KUMAR.S SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
23 MAHA VIGNESH.V SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
24 MARTIN.S SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
25 MOHAMMED AZARUDEEN.H EXTRA MARK BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
26 MOHAN DOSS. V SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
27 MOHAN RAJ S NATIONSTAR
28 MOHANA PRAVEEN.P SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
29 MUTHUVEL. S SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
30 KAILASAPRABU M PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
31 NANDAKUMAR R EXTRA MARK BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
32 PRATHAP. S PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
33 PRAVEENKUMAR. K OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
34 RAGHUL. B JAY ENGINEERING TRAINEE
35 RAJASEKAR D PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
36 RAJESH.S OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
37 RAMACHANDRAN.V PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
38 RAMANUJAM P PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
39 RAM KUMAR S QSPIDER TRAINEE
40 RANGARAJAN.N EQUAD JUNIOR ENGINEER
41 RANJEETH L PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
42 RANJITH KUMAR.R PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
43 SATCHITHANANTHAM.B KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
44 SANJAY RAM.Y PRIMETEC INDUSTRIES TRAINEE
45 SATHISH KUMAR. V SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
46 SATHISH. P SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
47 SATHISHKUMAR. K.S JAY ENGINEERING TRAINEE
48 EMANVEL R JAY ENGINEERING TRAINEE
49 SRIDHAR B SUTHERLAND CONSULTANT
50 SUNDAR. A OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
51 SYED RAHEMAN HUSSAIN. R OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
52 YUVARAJ A OMSAI FABRICATIONS TRAINEE
53 VIGNESH U JAY ENGINEERING TRAINEE
54 AJAY T M JUST DIAL BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
55 ABIRAM N SUTHERLAND CONSULTANT
56 ABILASH. A SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
57 AGILAN.A JAY ENGINEERING TRAINEE
58 DEV ANOSH. D JARO GRADUATE TRAINEE
59 MOHAMMED AZARUDEEN.H JUST DIAL BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
60 MOHAN RAJ S SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
61 RAGHUL. B SHARDA MOTORS GRADUATE TRAINEE
62 VIGNESH U SHRIRAM MANAGEMENT TRAINEE
63 MOHAMMED AZARUDEEN.H SUTHERLAND CONSULTANT
64 PRAVEEN R VDART TRAINEE
65 KISHORE KUMAR.M VDART TRAINEE
66 DINESH S ALCHIMICA PRODUCT ENGINEER
67 ABHINAV TRIPATHI ALCHIMICA PRODUCT ENGINEER
68 KAMALESH M AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
69 PRAVEEN R AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
70 ABDUL GAFUR AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
71 ABIRAM NATARAJAN AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
72 R BALAJI AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
73 KAMALESH P NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
74 M RAJKUMAR NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
75 RAMANUJAM P NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
76 ABDUL GAFUR A NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
77 SIVABALAN M NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
78 MOHAN RAJ S NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
79 TAMILSELVAN M NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
80 NACHIAPPAN SR NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
81 KESAVAN N NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
82 GREGERY VINO MOHAN NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
83 KISHORE KUMAR M NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
84 MARTIN S NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
85 P SRIDHAR NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
86 S SATHISH KUMAR NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
87 SASI KUMAR S NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
88 BALAJI R NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
89 ASHWIN V NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
90 BALAJI J NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
91 ABILASH NIRMITI PRECISION PVT LTD TRAINEE
92 DEEPAK K SUNFAB TRAINEE
93 GOKULESWARAN. P SUNFAB TRAINEE
94 GREGERY VINO MOHAN ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE
95 RANJITH KUMAR C ZOMAR TECHNOLOGIES TRAINEE

CIVIL:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 AARTHY.V.S SUTHERLAND CONSULTANT
2 DEENADAYALAN.J SUTHERLAND CONSULTANT
3 DEEPA MANJARI. R SUTHERLAND CONSULTANT
4 HARSHAVARDHAN.K NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
5 LILLY.Y.P SUTHERLAND CONSULTANT
6 RENJU.R SUTHERLAND CONSULTANT
7 RUBICA.A SUTHERLAND CONSULTANT
8 VIMLA.P SUTHERLAND CONSULTANT
9 SUBRAMANIA SIVA A EXTRA MARK BUSINESS DEVELOPMENT ASSOCIATE
10 FAIRTHY EVANGELIN.R NATIONSTAR PROCESS ASSOCIATE
11 SALMA BEGUM.A JUST DIAL BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
12 SURESHKUMAR.K JARO GRADUATE TRAINEE
13 JOSEPH DOMINIC R SUTHERLAND CONSULTANT
14 JOSEPH DOMINIC R CROYEZ BUSINESS ANALYST
15 SURESH KUMAR.K REBAR DESIGN TRAINEE
16 SWATHI.D REBAR DESIGN TRAINEE
17 VINODHKUMAR.S REBAR DESIGN TRAINEE
18 MOGAN.M ALCHIMICA PRODUCT ENGINEER
19 KARTHIK MARIAPPAN ALCHIMICA PRODUCT ENGINEER
20 JAGAN M AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
21 PRABHUDEVA S AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
22 MOHAMED A AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
23 VIISHAAL RAJA AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
24 AVINASH A AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
25 BALA KRISHNAN AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
26 AARTHY.V.S GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
27 ANUSIYA.A GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
28 AVINASH.A GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
29 BHARATH NISHANTH.P GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
30 DHARSHAN.R GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
31 KARTHIK MARIAPPAN GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
32 PRABHU DEVA S GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
33 HARISH.S GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
34 MADHU SUDHAN.B GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
35 PAVITHRAN V GEO ADHITYA TECHNOLOGIES TRAINEE
36 AARTHY.V.S MAESTRO STEEL TRAINEE DETAILER
37 RENJU.R MAESTRO STEEL TRAINEE DETAILER
38 SUCHITTHRAA.V MAESTRO STEEL TRAINEE DETAILER
39 AMMU.R MAESTRO STEEL TRAINEE DETAILER
40 MOHANA PRIYA.K MAESTRO STEEL TRAINEE DETAILER

MCA:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 GNANASUDANTHIRAN.M WEBILESK INFOTECH GRADUATE TRAINEE
2 HANUMAN ARYA AEGIS TRAINEE
3 JASWANTH RAJ N V ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
4 SASIKUMAR R SURYA INFOMATICS SOFTWARE ENGINEER
5 SELVI.M SURYA INFOMATICS SOFTWARE ENGINEER
6 VIMAL.K SUTHERLAND(V) CONSULTANT
7 YUGHASINI.K SURYA INFOMATICS, SOFTWARE ENGINEER
8 YUVARAJ RAJABOOPATHY QSPIDER TRAINEE
9 YUGHASINI.K CARAVEL LOGISTICS TRAINEE
10 DAVID RUBAN.A IGLOWSOFT TRAINEE
11 GOPA KUMAR G.S IGLOWSOFT TRAINEE
12 EZHILARASI.C E-KIDS INTERNATIONAL TRAINER
13 NANDHINI.C E-KIDS INTERNATIONAL TRAINER
14 RESHMA.C.SAIRA E-KIDS INTERNATIONAL TRAINER
15 SUGHASHINI E-KIDS INTERNATIONAL TRAINER
16 VINODHINI. R E-KIDS INTERNATIONAL TRAINER
17 LOURDHU RAJ PERIYANAYAGAM CYBER SECURITY WORKS TRAINEE
18 DEEPIKA S ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST
19 SELVI.M ALIGHT SOLUTIONS SET UP CONFIGURATION SPECIALIST

MBA:

S.NO NAME COMPANY NAME DESIGNATION
1 ARAVINDAN P DATALOGICS TRAINEE
2 GOKULAVANI V KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
3 LIBIN MATHEW KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
4 SHIJO JOSHUA KAAR TECHNOLOGIES TRAINEE
5 CLINDA J RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
6 DEEPIKA D CARAVEL LOGISTICS TRAINEE
7 DINESH S (01.08.1996) SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
8 DIVYA R RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
9 GILBART KUMAR K SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
10 GOKUL RAJ M SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
11 GOPI KRISHNAN S SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
12 HASMATHBANU CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
13 HEMANTH M SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
14 HEM KUMAR S SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
15 JOHNSON I SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
16 LALITH KISHORE N K SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
17 LEO JANI BOSE A M SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
18 LIBIN MATHEW CARAVEL LOGISTICS TRAINEE
19 MADESWARAN S SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
20 MADHUMATHI E DATALOGICS TRAINEE
21 RAJKUMAR J SURYA INFORMATICS TRAINEE
22 VARSHA V SURYA INFORMATICS TRAINEE
23 MAGESH ANAND D SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
24 MANIKANDAN R SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
25 MOHAMMAD MOUSIF A SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
26 MOHAN KUMAR S RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
27 MONIKA V JUST DIAL BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
28 MONISHA R CARAVEL LOGISTICS TRAINEE
29 MUTHURAJ R RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
30 RADHISHA R RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
31 RAJKUMAR J CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
32 RAMYA S CARAVEL LOGISTICS TRAINEE
33 REESHMA C P RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
34 REVANTH KRISHNA V SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
35 SAKTHI PREETHI R CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
36 SANTHANA LAKSHMI T RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
37 SANTHOSH KUMAR M SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
38 SATHISH KUMAR K RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
39 SHARMILA S RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
40 SHEKINAH BEULAH A CROYEZ BUSINESS ANALYST
41 SURESH N SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
42 THIVAKAR P RR DONNELLEY FINANCIAL ASSOCIATE
43 VIJAYAN B SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
44 VINEETH KUMAR M SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
45 WINSTON BENJAMIN P CEASEFIRE MANAGEMENT TRAINEE
46 CLINDA J> JUST DIAL BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
47 MANIKANDAN R DISYS TRAINEE
48 MONIKA V CATHOLIC SYRIAN RELATIONSHIP EXECUTIVE
49 SHEKINAH BEULAH A CATHOLIC SYRIAN RELATIONSHIP EXECUTIVE
50 WINSTON BENJAMIN P SUNDARAM FINANCE FINANCIAL ASSOCIATE
51 MONIKA V DATALOGICS TRAINEE
52 PRAVEENA S AXIS BANK BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE
53 RADHISHA R MR.COOPER TRAINEE
54 SANTHANA LAKSHMI T MR.COOPER TRAINEE
55 GOPI KRISHNAN S ZOMAR TECHNOLOGIES BUSINESS DEVELOPMENT EXECUTIVE